.
.

PROJEKTAI

Tebūnie Jūsų namai jaukūs, tesklando juose kvapai, kurie ir po daugelio metų atgaivins upes gražiausių prisiminimų. 

Tegul namuose netrūksta dėmesio ir meilės gyvenantiems kartu. 

Tebūnie Jūsų namai pilni gyvenimo sau, vadinasi ir meilės visiems, kurie aplink Jus.

ŠILUMA IR RAMYBĖ

Šviesūs , jaukūs namai kuriantys harmoniją ir ramybę namuose. Paslėptos spintos įsilieja į interjerą neapkraudamos erdvių, taip paliekant švarų vaizdą išskirtiniems, gerai apgalvotiems akcentams. Apšvietimas sukuria begalę nuotaikų ir suzonuoja atskiras erdves, kurios iš tikrūjų pinasi vienoje didelėje patalpoje, tad bet kuriuo paros metu, bet kurioje zonoje, visada bus tinkamas ir norimas šviesos srautas kuriantis geriausias emocijas esamai akimirkai.

Nepaprastai gražūs kavos, šokolado, kaštono atspalviai puikiai derantys su lengvu mėtos ir chaki atspalviu kuriuos pabrėžia ir sustiprina aukso dekoras. 

 

STILINGI NAMAI 

Nepaprastai gražūs kavos, šokolado, kaštono atspalviai puikiai derantys su lengvu mėtos ir chaki atspalviu kuriuos pabrėžia ir sustiprina aukso dekoras. 

Tai Išskirtinės spalvinės gamos, santūrūs ir elegantiški jaunų žmonių namai, kurie leido pabėgti nuo įprastų spalvų ir pasirinkti drąsius sprendimus. Nors erdvės nėra didelės, bet tai dar kartą parodo, kad nedidelės kvadratūros namai nebutinai turi buti šviesūs , erdvę ir jaukumą  kuria harmonija ir saikas, gerai apgalvoti sprendimai ir spalvų tonai.


KURĖNŲ UŽEIGA

Žemės, miško, augalų spalvos , tai rafinuotas spalvų derinys įkvėptas gamtos vaizdų. Tai nuostabi vieta pabėgti nuo miesto šurmulio ir atsikvėpti ant ežero kranto įsikūrusioje užeigoje, kuri apglėbs savo jaukumu ir šiluma. 3D VIZUALIZACIJA

Tam, kad kiekvienas žingsnis būtų gerai apgalvotas , kad kiekviena smulkmena būtų tobula, kad svajonės būtų suprastos  ir kiekvienas kliento noras išpildytas...

GYVENAMASIS NAMAS

(darbai vyksta...)


SALDU.ŽEMIŠKA RAMYBĖ - 

Kai pilka spalva tampa šilta ir draugauja su elegantiškais rudos spalvos tonais. 

KLASIKOS IR PROVANSO ŠOKIS - 

Ramybės oazė... Namai, kuriuose provansas su klasika šoka valsą...

 

 

SUBTILUS KAVOS SU GRIETINĖLE AROMATAS  - 

rami atsvara pilkoms, charakteringoms grindims. Pilkai rusvi atspalviai grindyse, nebalintos drobės sienų danga miegamajame ir prieškambario erdvėse, suteikia subtilumo ir elegancijos tik įžengus į jaukius klientų namus. 

PERPLAUOTAS 1 KAMBARIO BUTAS

Švediško stiliaus interjeras, kuris alsuoja subtiliu elegantiškumu. 

Tikslas pasiektas, - klasikos prabanga, provanso jaukumas, skandinaviškas patogumas, vientisumas, praktiškumas ir svarbausia neapsunkinta nedidelė, vieno kambario buto erdvė. MIŠKO NAMAI

Harmonija ir vieningumas su gamta. Namai vidury miško, poilsio ir ramybės oazė.


GYVENAMASIS NAMAS

Namai kvepiantys medumi. Harmonija ir ramybe.


2K. BUTAS NAUJAM GYVENIMUI

Kiekvienas klientas priimtas ir išgirstas, kiekvienas projektas yra svarbus, mylimas ir puoselėjamas. Ir tikrai ne visada reikia 100 kv.m ir tūkstančių eurų. kad žmogus galėtų gyventi patogiai, jaukiai ir gražiai. 

Iššūkis priimtas. Pora skylių sienose, teisingas erdvių suzonavimas ir svarbiausias klientų prašymas - labai taupiai, be didelių investicijų. Taigi, namai prikelti naujam gyvenimui, naujoms jaukioms, šiltoms istorijoms...


EMPIRINIO STILIAUS NAMAI.

Namai į kuriuos visada gera sugrįžti, svečiuotis ir būti pakviestam.


TROPINIS STILIUS.

Šiuose namuose šiluma ir egzotika, palmės, bambukai, medis ir medžio vaizdai, smėlio, šiltos gelsvos spalvos - viskas kas primena gamtą, rojų ir įneša šios dvasios į namų interjerą. Tai tobulas interjero sprendimas namams kuriems trūksta natūralios šviesos, šilumos ir jaukumo.  

 


SUBTILIAI JUODA...

 

IŠTIKIMI SPALVAI... PILKAI MĖLYNA, JŪRA

 


MAŽAS PRISILIETIMAS PAKEIČIANTIS ISTORIJĄ...


DETALĖS KEIČIANČIOS STILIŲ...


NAMAI ŠILTOMS ISTORIJOMS KURTI...

NEO KLASIKA.

3D VIZUALIZACIJA. DARBAI VYKSTA

18 KV.M. STUDIJA


                        Su meile darbui, GintarėDIZ